MÖBLER / Skåp & hyllor / Stringhylla 9952114
*
nr 995 2114
Stringhylla
3 hyllplan
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 20:50:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/11 15:00:31
1
300 kr
13/11 19:16:38
2
500 kr
14/11 18:47:17
3
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
-
6029 Étagère
vitmålat. Längd: 63 cm, djup: 34 cm, höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:45
-
5104 Hörnskåp
höjd: 235cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:23
-
4331 Hörnvitrinskåp
Karl Johan, björk. Höjd: 202 cm, nyckel
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:47
-
6159 Kryddhylla
glasburkar, reda. Bredd: 40 cm, djup: 20 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:22
-
5156 Matsalsskåp
Gustaviansk stil, mahogny. Bredd: 125 cm, djup: 47..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:30
-
6087 Matsalsskåp
Gustaviansk stil, NK. Bredd: 118 cm, djup: 60 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:01
*
Stringhylla
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2114
Stringhylla
3 hyllplan
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/11 15:00:31 | 1 | 300 kr |
13/11 19:16:38 | 2 | 500 kr |
14/11 18:47:17 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
-
6029 Étagère
vitmålat. Längd: 63 cm, djup: 34 cm, höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:45 -
5104 Hörnskåp
höjd: 235cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:23 -
4331 Hörnvitrinskåp
Karl Johan, björk. Höjd: 202 cm, nyckel
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:47
-
6159 Kryddhylla
glasburkar, reda. Bredd: 40 cm, djup: 20 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:22 -
5156 Matsalsskåp
Gustaviansk stil, mahogny. Bredd: 125 cm, djup: 47..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:30 -
6087 Matsalsskåp
Gustaviansk stil, NK. Bredd: 118 cm, djup: 60 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:01